Обов'язкові касові апарати: вигадали ще одне нововведення для айтішників — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Обов'язкові касові апарати: вигадали ще одне нововведення для айтішників

Казна та Політика
6059
В Україні збираються зобов’язати використовувати касові апарати навіть тих фізосіб-підприємців, які не працюють з готівкою. Наприклад, співробітників IT-сфери.
Про це повідомив керівник Державної податкової служби України Сергій Верланов в ефірі “24 каналу”.
“Що стосується третьої групи: дійсно, на сьогоднішній день, за тими нормами, які є в законі в разі перерахування з банківського рахунку на банківський рахунок треба застосовувати РРО (реєстратори розрахункових операцій – Ред.)”, – сказав Верланов.
За словами керівника ДПС, якщо підприємцю через термінал переказали якусь суму (наприклад, 1000 гривень), то цю операцію потрібно буде фіскалізувати. “Касовий чек випускається в електронній формі. Відправляти його нікуди не потрібно. Потрібно буде просто фіскалізувати цю операцію”, – сказав Верланов.
В Україні з 19 квітня 2020 року зміняться правила для бізнесу. Зокрема, ФОП, що використовують електронні касові апарати, будуть зобов’язані зберігати дані про продажі впродовж певного часу.
Нардеп від фракції “Слуга народу”, заступник голови комітету Верховної Ради з економічного розвитку Роксолана Підласа запевнила, що ФОП не постраждають від нововведень, що стосуються касових апаратів.
У Кабінеті міністрів України запропонували заборонити оформлення співробітників як фізичних осіб-підприємців (ФОП). На думку авторів ідеї – Міністерства соціальної політики, така практика використовується багатьма роботодавцями як легальна схема зменшення податків.
За матеріалами:
Обозреватель
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас