Верховний Суд дозволив примусовий продаж «Промінвестбанку»


Верховний Суд дозволив примусовий продаж «Промінвестбанку»

Верховний Суд 6 листопада цього року відмовився задовольнити касаційні скарги російської держкорпорації ВЕБ.РФ та «Промінвестбанку» (ПІБ) щодо поновлення заборони на продаж акцій банку. Про це йдеться у постанові Верховного суду у справі (757/36346/19-ц).

Так, суд залишив без змін постанову Київського апеляційного суду від 27 серпня 2019 року, якою – на вимогу ТОВ «Телерадіокомпанія «Жиса», яке пов’язане з Ігорем Коломойським, було скасовано заборону Державній виконавчій службі вчиняти будь-які дії щодо продажу 99,77% акцій «Промінвестбанку».

Постанова суду касаційної інстанції набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Раніше повідомлялося, що «Промінвестбанк» ініціював кримінальну справу, щоб зупинити примусовий продаж 99,77% своїх акцій на біржі.

Господарський суд Києва залишив «без руху» позовну заяву ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» («Промінвестбанк») до АТ «Фондова біржа ПФТС» «про визнання протиправним та припинення проведення аукціону».

Раніше Mind писав, що 6 серпня 2019 року Київський апеляційний суд задовольнив клопотання державного виконавця і компаній, пов’язаних з Ігорем Коломойським і його партнерами.

28 серпня планувався аукціон з продажу 99,77% акцій «Промінвестбанку» на фондовій біржі ПФТС з початковою ціною 532 млн грн.

Також повідомлялося, що у червні ВЕБ повідомив, що подав до Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма позов до України через порушення нею положень міжурядової угоди про заохочення і взаємний захист інвестицій з РФ 1998 року. Російська сторона заявляє, що з 2008 року інвестувала в розвиток своєї «дочки» близько $2,7 млрд.

У липні стало відомо, що державний виконавець виставив на продаж на біржі ПФТС 99,7726% акцій ПІБу. Стартова ціна пакета – 532,099 млн грн (близько $20,9 млн). Російський ВЕБ володіє 99,7% акцій «Промінвестбанку».

Раніше повідомлялось, що Російський банк ВЕБ.РФ зумів домогтися судової заборони на примусовий продаж його української «дочки», проте не впевнений, що влада України виконає рішення суду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Промінвестбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua