Група компаній Тігіпка претендує на купівлю Херсонської нафтоперевалки - ЗМІ


Група компаній Тігіпка претендує на купівлю Херсонської нафтоперевалки - ЗМІ

Група компаній ТАС Сергія Тігіпка подала заявку на участь в аукціоні з продажу Херсонського нафтоперевалочного комплексу.

Про це повідомляє enkorr з посиланням на джерело, знайоме з процесом підготовки аукціону.

Зазначається, що на момент публікації новини в прес-службі ТАС на письмовий запит видання не відповіла.

“Заявку подала ТОВ “Неон Фінанс”, 100% статутного капіталу якого належить “ТАС Ессет Менеджмент” бізнесмена Сергія Тігіпка. Компанію було зареєстровано 1 жовтня 2019 року – за 18 днів до оголошення аукціону з продажу Херсонської нафтоперевалки, на який вона подала заявку.

Всього, станом на 6 листопада заявки надійшли від семи учасників, назви яких офіційно не розкриваються. “Неон Фінанс” є поки єдиною компанією, яка оплатила гарантійний внесок в розмірі 8 млн грн і була допущена до аукціону”, – йдеться в повідомленні.

Аукціон з продажу Херсонської нафтоперевалки відбудеться 18 листопада на майданчику СЕТАМ. Це буде друга спроба виконавчої служби продати об’єкт. Стартова ціна – 161,3 млн грн.

Комплекс виставляється на торги в рамках виконавчого провадження щодо стягнення заборгованості “Реал Банку” за кредитом рефінансування, наданого Нацбанком у листопаді 2013 року. Прострочений борг за цим кредитом становить 787,4 млн грн без урахування відсотків і штрафних санкцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua