Ще одна країна заборонила дизельні автомобілі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ще одна країна заборонила дизельні автомобілі

Технології&Авто
7240
У Великобританії, слідом за Німеччиною, почали забороняти старі автомобілі з дизельними двигунами. Першим британським містом, що забанило такі машини, став портовий Брістоль.
Міська рада Брістоля затвердила створення в центральних районах спеціальної екологічно чистої зони. Це необхідно для того, щоб поліпшити в центрі якість повітря.
З 2021 року в центральні райони Брістоля приватні дизельні автомобілі не зможуть в’їхати з 7:00 до 15:00 (щоденно). Комерційним дизельним автомобілям (таксі, мікроавтобусам, автобусам) з високим рівнем викидів шкідливих речовин за в’їзд в брістольський центр доведеться заплатити від 9 до 100 фунтів стерлінгів.
Тим часом, деякі автомобілісти піддали критиці таке рішення влади Брістоля. Вони вважають, що тепер їм доведеться зіткнутися з численними дорожніми «пробками». Крім того, деякі автомобілісти засмучені через те, що тепер їм потрібно модернізувати свої старі дизельні машини або позбуватися їх.
Процес заборони старих дизельних автомобілів на Туманному Альбіоні тільки розпочався. Брістоль – перша ластівка. А ось в Німеччині він вже йде повним ходом.
За матеріалами:
autonews.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас