У Мінекономіки пояснили, як працюватиме торгівля з Британією в разі "жорсткого" Brexit


У Мінекономіки пояснили, як працюватиме торгівля з Британією в разі "жорсткого" Brexit

Міністерство економіки, торгівлі і сільського господарства опублікувало пояснення щодо торгівлі з Великобританією в разі її виходу зі складу Євросоюзу без угоди.

“Уряд Великобританії підтверджує намір ввести одностороннє річне відкриття свого ринку для більшої частини імпорту, що дозволить мінімізувати негативні наслідки, пов’язані з припиненням режиму преференційної торгівлі з низкою країн світу”, – йдеться в повідомленні.

Нульове ввізне мито буде встановлено ​​для 88% товарів (в грошовому вираженні), одночасно тарифні квоти і ставки ввізного мита, відмінні від нульових, будуть встановлені для 533 тарифних ліній.

У 2018 році Україна здійснювала експорт по 223 із згаданих 533 тарифних ліній на загальну суму $16,6 млн, що становить 2,8% загального експорту товарів у Великобританії. При цьому обсяги експорту по 162 із згаданих 223 тарифних ліній не перевищували $10 тис. І в сукупному обсязі склали $79 тис.

Таким чином, практично весь обсяг експорту припадає на 61 тарифну лінію, з якого 85% – на три товарні підпозиції (сукупно): цукор з цукрової тростини або з цукрових буряків ($9,5 млн), одяг ($3,5 млн) і побутові вироби та їх частини з чорних металів ($949 тис.).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua