Букмекери оцінили шанси гривні до долара США у 2020 році


Букмекери оцінили шанси гривні до долара США у 2020 році

Букмекерська компанія Vbet відкрила лінію ставок на курс гривні до долара США станом на лютий 2020-го року.

Як повідомляє «Рейтинг Букмекерів» За оцінкою спеціалістів компанії, найімовірніше, що курс гривні до долара США наступного року почне зростати. Ймовірність того, що станом на лютий 2020-го року за один долар США даватимуть більше 25,9 гривні, становить 51%.

Водночас букмекери очікують, що в лютому наступного року курс гривні до долара США навряд чи впаде нижче позначки 23,2. Такий сценарій оцінений у 56%.

Читайте також: Що буде з курсом? Прогноз на листопад

Ймовірність того, що курс гривні до долара США в лютому в середньому становитиме 24,2, дорівнює 40%.

Крім того, букмекери дають можливість зробити ставку на діапазон найнижчої та найвищої вартостей гривні відносно долара в лютому 2020-го року. Найімовірніше, що найнижча вартість гривні на той період коливатиметься в межах 23,8-24,4 – 46%. У 18% оцінюється діапазон 24,4-25,0, а на будь-який інший діапазон найнижчого курсу дають 36%.

Очікується, що в лютому 2020 року найвищий курс гривні до долара США, найімовірніше, перебуватиме в проміжку 26,0-26,4. Букмекери оцінили такий розвиток подій у 44%.

Менше шансів, на думку аналітиків, що втримається діапазон 25,5-25,9 – 19%.

До речі, українці все частіше звертають увагу на вклади в іноземних валютах. І хоча у депозитів у валюті є один вагомий мінус — низькі процентні ставки, Finance.ua завжди шукає, як допомогти своїм читачам. Ми провели переговори з банками, і домовилися: частина банків запропонує виплачувати учасникам програми “Бонус до депозиту” підвищені процентні ставки не тільки по вкладах в гривні, але і по депозитах в доларах США і євро. Нижче посилання з варіантами:

Бонуси до депозитів в доларах США і євро 💵

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua