371
Кабмін збільшив витрати на соціальну сферу в державному бюджеті-2020
— Казна та Політика
Кабінет Міністрів збільшив видатки на соціальну сферу в проекті Державного бюджету на 2020 рік до другого читання.
Про це на презентації проекту держбюджету-2020 сказав прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
Читайте також: Українцям тричі підвищать пенсії
Згідно з проектом держбюджету, на соціальну сферу виділено 293 млрд грн.
“Наступна стаття – соціальне забезпечення. Дохід кожної людини в Україні не повинен бути меншим ніж реальний прожитковий мінімум. Всі, хто потребують субсидії в цьому опалювальному сезоні – всі їх отримають”, – заявив Гончарук.
За його словами, завдання щодо субсидій полягає в тому, щоб малозабезпечені сім’ї не витрачали на ЖКГ більше ніж 15% свого сукупного доходу.
Щодо пенсій Гончарук заявив, що пенсії будуть індексовані.
“Зростуть не сильно. Для цього потрібен ресурс. Потрібно, щоб економіка зростала значно швидше”, – сказав він.
Раніше Finance.ua повідомляв, що бюджетний комітет Верховної Ради дав доручення Кабінету Міністрів до другого читання проекту Держбюджету-2020 збільшити в ньому витрати на соціальну сферу.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Італія, Мальта і Болгарія виступили проти використання російських активів для кредиту Україні
Комітет ВР підтримав законопроєкт про перейменування «копійки» на «шаг»
Україна отримала $290 млн від Японії та Світового банку
Стартував відбір кандидатів до наглядових рад ключових енергетичних компаній
Вперше в Україні ремонтують дорогу за німецькою технологією: де саме та скільки коштуватиме
Україна ввела санкції проти ще майже 700 суден тіньового флоту рф
