Три області планують об'єднати "Малим карпатським кільцем" вартістю 1 млрд грн


Три області планують об'єднати "Малим карпатським кільцем" вартістю 1 млрд грн

Львівська облдержадміністрація (ОДА) за участю Івано-Франківської та Закарпатської ОДА завершує розробку проекту “Малого карпатського кільця”, що передбачає будівництво дорожнього кільця протяжністю 100 км для об’єднання трьох областей і гірськолижних курортів. Інвестиції в проект оцінюються в 1 млрд грн.

“У нас є амбітний план, і ми вже почали за ним рухатися… Міністерство (розвитку громад і територій – ред.) підтримує наше бачення в частині проекту з розвитку інфраструктури карпатського регіону. Ми попередньо опрацювали план, в тому числі з главами Івано-Франківської і Закарпатської ОДА, вони підтримують створення так званого “Малого карпатського кільця”, – повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський під час Міжнародного економічного форуму у Львові.

За попередніми підрахунками, довжина “Малого карпатського кільця” складе 100 км. На деяких ділянках дорога вже існує, в інших буде побудована з нуля. “Коли буде повна проектна документація, будуть більш чіткі цифри. Від цього кола будуть виходити так звані “промені” в сторону Івано-Франківської області, Закарпаття та Львівщини в напрямку кордонів. Частина документації вже розробляється, частину готовий профінансувати бізнес, щоб прискорити процес”, – розповів агентству Лозинський.

За його словами, попередня вартість проекту – 1 млрд грн, які ОДА має намір запропонувати Кабміну виділити з 2 млрд грн, передбачених програмою розвитку Карпатського регіону на 2020 рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua