Ощадбанк знизив відсоткові ставки за депозитами фізосіб


Ощадбанк знизив відсоткові ставки за депозитами фізосіб

Ощадбанк підтримує дії регулятора щодо пом’якшення монетарної політики і знижує відсоткові ставки в діапазоні від 0,25 до 0,5 відсоткових пункти за депозитами фізичних осіб у гривні та доларах США.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Читайте також: Гончарук пообіцяв українцям дешеві кредити

Зменшення Національним банком облікової ставки та відповідне зниження вартості ресурсів створює для банків можливість збільшити обсяги кредитування приватного і корпоративного секторів. Бізнес потребує дешевших ресурсів, і банківський ринок йде йому назустріч. Це шлях до економічного зростання та підвищення ВВП.

Зазначається, що Ощадбанк зберігає лідерство на ринку строкових депозитів фізичних осіб. Загальний обсяг таких вкладів в Ощаді перевищив 74 млрд. грн., а приріст з початку року, що становить 8,5 млрд. грн. (без курсової переоцінки), є найкращим результатом серед банків України і беззаперечним свідченням довіри вкладників.

Налог на депозит

Які депозити пропонує банк: Банк пропонує три депозити: базовий «Мій депозит», вклад для пенсіонерів – «Мій пенсійний депозит» та бонусний «Мій прогресивний депозит». Усі вклади можна відкрити у гривні, доларах США або євро.

До речі, якщо ви замислювалися розмістити депозит в Ощадбанку – зробіть це з допомогою нашої програми «Бонус до депозиту», і отримаєте підвищену процентну ставку. Ми домовилися і з іншими банками, щоб вони платили вам більше.

Детальніше тут

Довідка Finance.ua:

  • 5 вересня 2019 року правління Національного банку ухвалило рішення знизити облікову ставку до 16,5%.
  • 24 жовтня Нацбанк знизив розмір облікової ставки в Україні до 15,5% річних.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua