ПриватБанк оскаржує дії слідчих ДБР у суді


ПриватБанк оскаржує дії слідчих ДБР у суді

ПриватБанк почав оскаржувати в суді дії слідчих Держбюро розслідувань (ДБР). 30 жовтня подав до Печерського районного суду Києва клопотання про встановлення процесуального строку для розслідування відомством договорів про співпрацю фінустанови з низкою юридичних і консалтингових компаній. Про це повідомила прес-служба банку.

У клопотанні йдеться про встановлення процесуального строку для розслідування ДБР кримінального провадження щодо умисного невиконання банком рішення суду, яке діяло вісім днів, а потім було скасовано тим же судом як передчасно винесене.

21 жовтня в ПриватБанку дізналися про визначення Печерського райсуду про надання доступу слідчим ДБР до конфіденційних і захищених адвокатською таємницею договорів та інших документів. Документи ці стосувалися співпраці банку з закордонними юридичними радниками.

Йдеться про компанії Hogan Lovells International LLP, яка представляє ПриватБанк в судовому процесі у Високому суді Англії проти його колишніх власників, і компанії AlixPartners Services UK LLP і Kroll Associates UK Ltd.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua