Промінвестбанк припиняє роботу з фізичними особами


Промінвестбанк припиняє роботу з фізичними особами

“Промінвестбанк” в рамках зміни стратегії поступово припиняє роботу з фізичними особами.

Про це повідомили в прес-службі банку.

“Банк змінює свою стратегію: ми поступово припиняємо роботу з фізичними особами”, – сказав представник банку в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”.

Крім того, з 1 грудня “Промінвестбанк” припиняє обслуговування платіжних карт міжнародної платіжної системи MasterСard, емітованих в рамках карткових продуктів банку.

“Поточні рахунки, відкриті вам в “Промінвестбанку”, будуть і надалі обслуговуватимуться за умовами укладеного з вами договору банківського рахунку та відповідно до діючих тарифів, крім проведення операцій, ініційованих за допомогою платіжних карт MasterCard”, – повідомили в банку.

Нагадаємо, в травні минулого року Арбітражний суд Гааги задовольнив позов “приватівських” структур про стягнення $139 млн (плюс $ 20 млн відсотків) з Росії в особі Мін`юсту РФ як компенсації за нерухоме майно, експропрійоване в “приватівців” в Криму після його анексії Росією.

На виконання цього судового рішення після дозволів українських судів держвиконавець в травні-2019 арештував 99,77% акцій Промінвестбанку, які належать російському ВЕБ.

Промінвест двічі виставлявся на аукціон, але покупців не знайшлося. 20 вересня ВЕБ повідомив, що Верховний суд заборонив примусовий продаж акцій його “дочки”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Промінвестбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua