Louis Vuitton хоче поглинути Tiffany & Co за $14,5 мільярда


Louis Vuitton хоче поглинути Tiffany & Co за $14,5 мільярда

Французька група Louis Vuitton Moët Hennessy (LVMH), яка володіє такими брендами, як Dior, Louis Vuitton і Givenchy, збирається купити ювелірний бренд Tiffany Co за $120 за акцію. Тобто загальна сума операції складе $14,5 млрд.

Про це повідомили джерела The Wall Street Journal.

LVMH інформацію про переговори підтвердила, але не повідомила деталей.

«Немає жодних гарантій, що ці обговорення приведуть до якоїсь угоди», – повідомили в прес-службі компанії.

Експерти Financial Times вважають, що Tiffany відхилить пропозицію через занадто низьку ціну, хоча вона на 22% вища за котирування ювелірного бренду на закритті торгів 25 жовтня.

Передбачається, що LVMH зацікавлена ​​в купівлі Tiffany, тому що хоче розширити свою присутність на ринку ювелірних прикрас, щоб конкурувати з компанією Richemont, що володіє Cartier.

Якщо сторони домовляться, то це поглинання стане найбільшою угодою LVMH з моменту купівлі бренду Bulgari в 2011 році за $5,2 млрд.

Довідка Finance.ua:

  • Louis Vuitton Moët Hennessy заснували в 1987 році шляхом злиття двох гравців ринку продуктів розкоші – Moët Hennessy і Louis Vuitton. У LVMH 75 брендів (включаючи Christian Dior, Louis Vuitton, Givenchy, Guerlain), 156 тис. співробітників і мережу з понад 4,6 тис. магазинів.
  • Капіталізація на Паризькій фондовій біржі в червні 2018 року склала 144 млрд євро. Оборот групи в цьому ж році був майже 47 млрд євро, а чистий прибуток – 7 млрд євро.
  • Tiffany Co – ювелірна транснаціональна компанія, яка заснована в 1837 році Чарльзом Льюїсом Тіффані і Джоном Ф. Янгом. За підсумками 2017-2018 фінансового року чистий прибуток Tiffany склав $370 млн, а чистий обсяг продажів – $4,2 млрд.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua