У Раді пропонують звільнити "чорнобильців" від розмитнення авто — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Раді пропонують звільнити "чорнобильців" від розмитнення авто

Казна та Політика
7306
В Україні “чорнобильців” пропонують звільнити від розмитнення автомобілів.
Відповідний законопроект №2278 про соціальний захист учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи з’явився на сайті Верховної Ради.
“Одним із заходів забезпечення прав осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, є надання їм пільг, визначених законом, зокрема щодо отримання для власного користування безоплатно або на пільгових умовах від держави автомобілів”, – ідеться в пояснювальній записці до законопроекту.
Що пропонують:
  • не обкладати митними платежами транспортні засоби, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України особами, визначеними пунктами 1 та 2 частини першої статті 14 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”,
  • пільговикам пропонують дозволити ввозити без митних зборів легковика, вантажівки, автобуси та мотоцикли,
  • можна буде розмитнити як нові, так і уживані авто.

Кредитні картки для водіїв

Для недопущення зловживань під час реалізації вказаною категорією осіб своїх прав передбачається спеціальний строк реалізацію цього права – один раз на 10 років.

Довідка Finance.ua:

  • 2 жовтня прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що штрафні санкції до власників нерозмитнених автомобілів відкладено.
  • Відтермінування застосовано до 1 січня 2020 року.
  • Передбачається, що затримка оформлення “єврономерів” більше ніж на 30 днів призводить до штрафу 170 тисяч грн або конфіскації цього транспортного засобу; за керування машиною на єврономерах – штраф 8500 грн; повторне за рік керування таким авто – штраф 17 тисяч грн і заборона на керування протягом року.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас