Ідея Банк виставлено на продаж


Ідея Банк виставлено на продаж

Власник Ідея Банку – польський Getin Holding S.A. – виставив українську «дочку» на продаж.

Польська компанія Getin Holding S.A., що базується у Вроцлаві, повідомила 22 жовтня на сайті Варшавської фондової біржі про підписання листа про наміри з фондом прямих інвестицій.

«У листі про наміри фонд висловив бажання купити до 100% акцій Ідея Банку, що базується у Львові, і до 100% ТОВ «Нью Фінанс Сервіс», зі штаб-квартирою в Києві», – йдеться в повідомленні холдингу, повідомляє FinClub.

Назва фонду не розкривається.

Відповідно до Листа про наміри, Фонд проведе 6-тижневе дослідження компаній і комплексну юридичну експертизу (due diligence), а після її позитивного результату узгодить умови цієї транзакції, включаючи розмір пакета акцій та часток потенційної угоди.

Getin Holding S.A. погодився надати Фонду виняткові права на переговори про продаж Ідея Банку і «Нью Фінанс Сервіс» на період до 1 січня 2020 року.

Відповідно до графіку, встановленого сторонами в Листі про наміри, закриття операції з продажу бізнесів може статися в I кварталі 2020 року.

Лист про наміри не є зобов’язанням сторін укладати фінальні договори купівлі-продажу активів.

Повідомлення підписано главою наглядової ради Ідея Банку Піотр Качмарек. Регулятивний капітал Ідея Банку на 1 жовтня становив 877,5 млн грн ($35 млн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua