Ідея Банк виставлено на продаж — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ідея Банк виставлено на продаж

Фондовий ринок
1717
Власник Ідея Банку – польський Getin Holding S.A. – виставив українську «дочку» на продаж.
Польська компанія Getin Holding S.A., що базується у Вроцлаві, повідомила 22 жовтня на сайті Варшавської фондової біржі про підписання листа про наміри з фондом прямих інвестицій.
«У листі про наміри фонд висловив бажання купити до 100% акцій Ідея Банку, що базується у Львові, і до 100% ТОВ «Нью Фінанс Сервіс», зі штаб-квартирою в Києві», – йдеться в повідомленні холдингу, повідомляє FinClub.
Назва фонду не розкривається.
Відповідно до Листа про наміри, Фонд проведе 6-тижневе дослідження компаній і комплексну юридичну експертизу (due diligence), а після її позитивного результату узгодить умови цієї транзакції, включаючи розмір пакета акцій та часток потенційної угоди.
Getin Holding S.A. погодився надати Фонду виняткові права на переговори про продаж Ідея Банку і «Нью Фінанс Сервіс» на період до 1 січня 2020 року.
Відповідно до графіку, встановленого сторонами в Листі про наміри, закриття операції з продажу бізнесів може статися в I кварталі 2020 року.
Лист про наміри не є зобов’язанням сторін укладати фінальні договори купівлі-продажу активів.
Повідомлення підписано главою наглядової ради Ідея Банку Піотр Качмарек. Регулятивний капітал Ідея Банку на 1 жовтня становив 877,5 млн грн ($35 млн).
За матеріалами:
Фінансовий клуб
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас