Вантажний електричний дрон Seraph здійснив перший політ (відео)


Вантажний електричний дрон Seraph здійснив перший політ (відео)

Британський стартап Vertical Aerospace провів перші льотні випробування вантажного електричного дрона Seraph. Як уточнює Aerospace Manufacturing, випробування безпілотного літального апарату вертикального зльоту і посадки проводилися 22 серпня 2019 року, однак стартап оголосив про них тільки зараз.

Читайте також: Стартап з США випробував дрон для перевезення вантажів

За повідомленням компанії, першу серію польотів агрегат виконав на аеродромі в Лланбедрі в Уельсі. Випробування згодом були визнані успішними.

Як стверджують британські інженери, відмінна риса Seraph полягає в тому, що апарат розрахований на перевезення вантажів масою до 250 кілограмів. Що стосується інших його характеристик, то безпілотник оснащений «інноваційною пасивною системою охолодження» і, згідно з проектом, здатний виконувати польоти на швидкості до 80 кілометрів на годину. Крім того, конструкція рішення дозволяє в разі потреби змінювати корпус пристрою, наприклад, робити його більшим або меншим, а також приєднувати до нього поплавки, що забезпечують можливість посадки на воду.

За словами представників Vertical Aerospace, Seraph не піде в серію – апарат призначений виключно для обкатки технологій, які згодом будуть використані при створенні повноцінного пасажирського аеротаксі, анонсувати яке стартап має намір наступного року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua