Банки демонструють рекордний з 2015 р. оптимізм зростання депозитів


Банки демонструють рекордний з 2015 р. оптимізм зростання депозитів

Українські банки поліпшили очікування зростання кредитування і припливу депозитів у наступні 12 місяців, констатуючи незначне збільшення валютного ризику і зниження – кредитного.

Такі результати опитування про умови банківського кредитування на IV квартал 2019 року опублікував Національний банк України.

“Більшість опитаних фінансових установ переконані, що попит на кредити малим і середнім підприємствам (МСП) і споживчі кредити і далі буде зростати. Одночасно, відповідно до очікувань банків, кредитні стандарти стануть м’якшими для всіх видів корпоративного кредитування і, хоч і не суттєво, – для споживчого кредитування населення”, – зазначає НБУ.

Як взяти кредит під низький процент

Згідно зі звітом, 74% респондентів прогнозують збільшення портфеля корпоративних і роздрібних кредитів. При цьому перспективи відновлення корпоративного кредитування вони оцінили вище, ніж за всю історію спостережень з 2015 року – 53%.

Рекордна кількість банків очікує приплив депозитів як підприємств – 53%, так і фізосіб – 62%.

Оцінки процентного та операційного ризику, а також ризику ліквідності залишилися на тому ж рівні.

До речі, якщо вас не влаштовує відсоток з вашого депозиту, заходите на спеціальний розділ «Бонус до депозиту» від Finance.ua і отримуйте вагоме поповнення до процентної ставки.

Отримати бонус до депозиту

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua