Банки демонструють рекордний з 2015 р. оптимізм зростання депозитів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Банки демонструють рекордний з 2015 р. оптимізм зростання депозитів

Кредит&Депозит
2242
Українські банки поліпшили очікування зростання кредитування і припливу депозитів у наступні 12 місяців, констатуючи незначне збільшення валютного ризику і зниження – кредитного.
Такі результати опитування про умови банківського кредитування на IV квартал 2019 року опублікував Національний банк України.
“Більшість опитаних фінансових установ переконані, що попит на кредити малим і середнім підприємствам (МСП) і споживчі кредити і далі буде зростати. Одночасно, відповідно до очікувань банків, кредитні стандарти стануть м’якшими для всіх видів корпоративного кредитування і, хоч і не суттєво, – для споживчого кредитування населення”, – зазначає НБУ.

Як взяти кредит під низький процент

Згідно зі звітом, 74% респондентів прогнозують збільшення портфеля корпоративних і роздрібних кредитів. При цьому перспективи відновлення корпоративного кредитування вони оцінили вище, ніж за всю історію спостережень з 2015 року – 53%.
Рекордна кількість банків очікує приплив депозитів як підприємств – 53%, так і фізосіб – 62%.
Оцінки процентного та операційного ризику, а також ризику ліквідності залишилися на тому ж рівні.
До речі, якщо вас не влаштовує відсоток з вашого депозиту, заходите на спеціальний розділ «Бонус до депозиту» від Finance.ua і отримуйте вагоме поповнення до процентної ставки.

Отримати бонус до депозиту

За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас