У Мінекономіки оцінили переговори з МВФ


У Мінекономіки оцінили переговори з МВФ

Українська делегація позитивно оцінює хід переговорів з керівництвом МВФ і налаштована на хороший результат за твердженням нової програми розширеного фінансування фонду для України.

Про це сказав за результатами візиту до Вашингтона міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов.

“Що стосується МВФ, я дуже позитивно налаштований. Думаю, нам просто потрібно продовжувати роботу, і через два тижні, я сподіваюся, коли вони приїдуть (до Києва – ред.), на хороший результат”, – заявив Милованов і оцінив переговори з фондом як “дуже серйозні”.

“Ми виконали практично все, що зазвичай від нас очікують. Зараз у них (в фонді – ред.) трошки інша проблема: український парламент прийняв близько 70 законопроектів за останні п’ять тижнів, багато з яких очікувалися роками”, – зазначив Милованов.

За його словами, МВФ потрібен час для того, щоб вивчити ситуацію і те, що Україна встигла зробити.

“Звичайно, нам потрібно прийняти бюджет – вони (МВФ – ред.) хотіли б подивитися, яким буде бюджет. Це важливо”, – сказав міністр і додав, що Україні “потрібно виконати багато речей” на технічному рівні.

Милованов стверджує, що з боку МВФ фактично немає важких запитань до України.

“Головне питання – подивитися, як нинішній уряд поводиться, як буде проведено бюджетний процес, як будуть виконані технічні питання”, – наголосив чиновник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua