МВФ не порушує питання ціни на газ - глава НБУ


МВФ не порушує питання ціни на газ - глава НБУ

Глава НБУ Яків Смолій повідомив, що на переговорах української делегації з Міжнародним валютним фондом не фігурують питання про підвищення ціни на газ для населення України і ситуація з ПриватБанком.

Про це він заявив в інтерв’ю Голосу Америки, яке було опубліковано 17 жовтня.

Смолій уточнив, що представники України провели зустрічі з заступником директора-розпорядника МВФ Девідом Ліптоном, а також главою місії МВФ в Україні Роном ван Рооденом.

Серед основних питань, які обговорюються на зустрічі – прийняття низки законопроектів, які були попередньо обговорені, включаючи відновлення відповідальності за незаконне збагачення, бюджет 2020 року, питання ринку землі.

“Питання ціни на газ не стоїть тому, що уряд затвердив свого часу постанову, якою регулюються тарифи. Також нинішня ситуація на світовому ринку досить сприятлива, ціни на газ знизилися, тому про підвищення ми поки не говоримо”, – вказав глава Нацбанку.

Також Смолій підкреслив, що на переговорах не стоїть питання ПриватБанку.

“Воно (питання) взагалі потребує вирішення, адже в 2016 році націоналізація була проведена відповідно до закону, і сьогодні чинне законодавство не передбачає повернення банку колишнім акціонерам”, – зазначив він.

За його словами, Національний банк і Кабмін роблять все для того, щоб “зберегти ПриватБанк в тому стані, в якому він перебуває зараз, і чекають засідання суду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua