Мінекономіки України поліпшило прогноз зростання ВВП України у 2020 році


Мінекономіки України поліпшило прогноз зростання ВВП України у 2020 році

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оновило свій прогноз щодо економічного зростання на 2020 рік. Там очікують зростання економіки на 3.7% наступного року.

Про це повідомив міністр розвитку економіки Тимофій Милованов.

Читайте також: Уряд очікує отримати фінансову підтримку Світового банку на початку 2020 року

«Прогноз зростання в 3,7% Світового банку збігається з прогнозом міністерства економіки. Ми також маємо більш оптимістичний сценарій в 4,8%, за умови успішного проведення програми уряду та зміни бізнес клімату в Україні на краще», — повідомив Милованов.

За словами Милованова, Україна одна з небагатьох країн світу, для якої Світовий банк покращив показники економічного зростання. Більшість країн, навпаки, уповільнюють темпи зростання своїх економік.

Для того, аби економіка України зросла на 4,8% у 2020 році, на думку Милованова, необхідно провести низку важливих реформ, зокрема покращення захисту прав власності, лібералізацію ринків, судову реформу та відсторонення олігархів від державного управління.

Опубліковані Миловановим цифри щодо зростання економіки України — частина нового макроекономічного прогнозу, на основі якого уряд буде перероблювати бюджет на 2020 рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua