Міжбанк: акценти поведінки клієнтів змістяться


Міжбанк: акценти поведінки клієнтів змістяться

У четвер на валютному ринку акценти поведінки клієнтів змістяться, що призведе до збільшення активності операцій на міжбанку і періодичної зміни курсового тренду.

На перше місце у бізнесу зараз виходить необхідність сплати податків (до кінця цього тижня). Це змусить експортерів активніше продавати валюту для закриття своїх гривневих розрахунків з державою, а у імпортерів скоротить можливості щодо її купівлі. Загалом, період бюджетних платежів завжди грає на користь зміцнення нацвалюти.

Фактор нерезидентних операцій з купівлі/продажу ОВДП на вторинному ринку дещо знизиться, позаяк після зарахування клієнтам майже 3 млрд гривень від погашення річних облігацій – дозволить іноземцям лише в невеликих обсягах продавати валюту для цих угод, а в основному використовувати наявну вже у них гривню. Це знизить їх інтерес до валютного міжбанку і перестане бути союзником для гривні сьогодні і завтра.

Фактично “погоду” на торгах сьогодні будуть робити співвідношення попиту і пропозиції по валюті в моменти виходу на міжбанк окремих великих гравців.

При вдалому збігу обставин у Нацбанку буде шанс поповнити резерви принаймні на “чергові” 30 млн доларів щодня в четвер і в п’ятницю в моменти виходу на торги великих продавців долара. Використовувати регулятор буде Matching.

Ми очікуємо на сьогодні коридор по долару в межах 24,55-24,85 гривень з періодичною зміною тренду по курсу при виході на торги великих місцевих клієнтів для фінансування своїх бюджетних платежів і ведення господарської діяльності. За нашими розрахунками, обсяг операцій буде в межах до $200 млн при укладенні до 400-450 угод.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 24,74 / 24,78
євро – 27,33 / 27,37
російський рубль – 0,3847 / 0,3858

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua