Місто в Британії буде управлятися операційною системою


Місто в Британії буде управлятися операційною системою

Британське місто Кінгстон-апон-Халл (або просто Халл), великий портовий центр на березі Північного моря, отримає власну операційну систему. Вона збиратиме дані, аналізуватиме життя в місті і, як сподівається влада, ефективніше розподілятиме ресурси. Схожі системи вже діють в таких містах, як Лас-Вегас, Копенгаген і Джайпур.

Для початку на вулицях Халла з’явиться безліч датчиків інтернету речей, які надають дані в реальному часі. Спираючись на цю інформацію, міська рада відстежить ситуацію з освітленням, збором сміття, парковками і пробками на дорогах і в разі необхідності вживе заходів.

За об’єднання інформації з декількох сенсорів буде відповідати місцевий постачальник телекомунікаційних послуг Connexin. Взявши за основу програмне забезпечення Cisco Kinetic for Cities, компанія створила централізовану операційну систему CityOS, в якій всі датчики пов’язані і можуть спілкуватися один з одним «однією мовою».

У міській раді Халла підкреслюють, що мають можливість не надавати CityOS доступ до певної інформації.

Крім того, операційна система не буде зберігати дані, що захистить від можливих витоків. В якості першого кроку керівництво міста вже розмістило сенсори всередині сміттєвих баків. Вони відстежують кількість відходів, на основі чого система розраховує оптимальні маршрути сміттєвозів і час їх роботи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua