Де отримати 30% річних у гривні?


Де отримати 30% річних у гривні?

Незважаючи на політику зниження облікової ставки НБУ, вигідно розмістити кошти цієї осені можна. На сьогодні середні ставки по депозитах в національній валюті строком на рік, за даними агентства «Thomson Reuters», становлять 15,67% річних. Депозити, як і раніше, залишаються одним із найпопулярніших інструментів захисту коштів від інфляції, рівень якої в серпні знизився до 8,8%. А також — основним способом накопичення коштів.

У ТАСКОМБАНКУ можна отримати ставку за депозитом до 30% річних! До 30-річчя фінансової установи тут запропонували максимальний дохід. Протягом дії Акції «Три, три, тридцять!» від ТАСКОМБАНКУ, відкривши депозит у гривні строком на 6, 9 або 12 місяців, можна виграти акційну ставку 30% річних або отримати додатковий бонус — від 0,3% до 3% до базової ставки за вкладом. Акція триватиме до 31 жовтня 2019 року. Все, що потрібно — прийти в будь-яке відділення ТАСКОМБАНКУ, обрати скретч-картку при оформленні депозиту «Стабільний», стерти захисне поле і дізнатися розмір свого бонусу або стати володарем суперставки 30% річних! У будь-якому разі подарунок чекає на кожного вкладника.

«Ми раді розділити своє свято зі нашими клієнтами, адже вони — найцінніше, що у нас є. Всі ці роки ми розвивалися та запроваджували продукти, які не тільки відповідали би тенденціям ринку, але й були максимально цікавими для вкладників та робили життя клієнтів комфортнішим. І сьогодні ми приємно дивуємо дохідністю депозитів та дякуємо кожному за довіру. Переконаний, що ця осінь стане найприбутковішою для наших вкладників», — говорить Борис Рафалович, директор Департаменту продажів роздрібних продуктів ТАСКОМБАНКУ.

Ліцензія НБУ №84 від 25 жовтня 2011 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua