У ПриватБанку роз'яснили, що цікавило місію МВФ


У ПриватБанку роз'яснили, що цікавило місію МВФ

Голова правління націоналізованого ПриватБанку Петр Крумханзл заявив, що місія Міжнародного валютного фонду під час візиту в Україну хотіла впевнитися, що гроші, які вони вкладають у країну, використовуються ефективно.

Про це він розповів у інтерв’ю виданню “НВ Бизнес”.

“Місія МВФ покинула Україну кілька днів тому. Одне з головних питань — ПриватБанк. МВФ хоче переконатися, що гроші, які вони вкладають в країну, використовуються ефективним чином, а не для виплати олігархам. Зараз обговорюється програма на кілька мільярдів доларів. Для порятунку ПриватБанку держава вклала приблизно таку саме суму — понад 5 млрд доларів”, – сказав Крумханзл.

Коментуючи, що у меморандумі МВФ було прописано, що завдання ПриватБанку всі борги повернути, він заявив: “По суті, правда. Це зобов’язання, яке давав уряд України і яке описано в меморандумі з Міжнародним валютним фондом”.

“Я зустрічався з представниками місії МВФ, коли вони були в Україні. Ми обговорювали стабільність банку і ліквідність. Вони високо цінують зміни в корпоративному управлінні за останні півтора року, включаючи обрання нової наглядової ради, в яку входять шість незалежних членів”, – додав Петр Крумханзл.

Щодо інформації про зустріч представників МВФ з Генеральною прокуратурою з приводу ПриватБанку, Крумханзл зазначив, що йому важко це коментувати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua