"Центренерго" збільшила вироблення електроенергії на 70% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Центренерго" збільшила вироблення електроенергії на 70%

Енергетика
403
У жовтні 2019 року енергокомпанією “Центренерго” заплановано вироблення електроенергії на рівні 1400 мільйонів кВт-год, що на 71% більше, ніж в липні 2019 року.
Про це повідомляє прес-служба “Центренерго”.
“За липень-вересень ПАТ “Центренерго” збільшило місячне вироблення електроенергії на 31% з 821 млн кВт-год в липні до 1076 млн кВт-год у вересні. У жовтні заплановано вироблення на рівні 1400 млн кВт-год, що на 71% більше, ніж в липні, і на 30% більше, ніж у вересні. Таке збільшення виробництва компанії покращує конкуренцію на ринку, зменшує потенційний дефіцит і забезпечує країну своїм виробництвом електроенергії”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що ринкова частка ПАТ “Центренерго” серед компаній теплової генерації становить менше 20%.
“Однак у зв’язку з необхідністю покриття дефіциту на” ринку на добу вперед “компанія прийняла рішення, що починаючи з листопада 90% своєї електроенергії буде продавати на “ринку на добу вперед”. Таким чином, … за двосторонніми контрактами компанією буде продаватися не більше 10% електроенергії, яка буде вироблена в листопаді”, – повідомили в прес-службі.
В енергокомпанії зазначають, що у вересні на “ринку на добу вперед” дефіцит виникав майже в усі години доби, а в деякі години споживачі могли купити лише 30-40% електроенергії від своїх потреб, що призводило до нестабільності й цінового зростання.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас