"Центренерго" збільшила вироблення електроенергії на 70%


"Центренерго" збільшила вироблення електроенергії на 70%

У жовтні 2019 року енергокомпанією “Центренерго” заплановано вироблення електроенергії на рівні 1400 мільйонів кВт-год, що на 71% більше, ніж в липні 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба “Центренерго”.

“За липень-вересень ПАТ “Центренерго” збільшило місячне вироблення електроенергії на 31% з 821 млн кВт-год в липні до 1076 млн кВт-год у вересні. У жовтні заплановано вироблення на рівні 1400 млн кВт-год, що на 71% більше, ніж в липні, і на 30% більше, ніж у вересні. Таке збільшення виробництва компанії покращує конкуренцію на ринку, зменшує потенційний дефіцит і забезпечує країну своїм виробництвом електроенергії”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ринкова частка ПАТ “Центренерго” серед компаній теплової генерації становить менше 20%.

“Однак у зв’язку з необхідністю покриття дефіциту на” ринку на добу вперед “компанія прийняла рішення, що починаючи з листопада 90% своєї електроенергії буде продавати на “ринку на добу вперед”. Таким чином, … за двосторонніми контрактами компанією буде продаватися не більше 10% електроенергії, яка буде вироблена в листопаді”, – повідомили в прес-службі.

В енергокомпанії зазначають, що у вересні на “ринку на добу вперед” дефіцит виникав майже в усі години доби, а в деякі години споживачі могли купити лише 30-40% електроенергії від своїх потреб, що призводило до нестабільності й цінового зростання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua