Водії масово подають до суду за показники приладів TruCam — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Водії масово подають до суду за показники приладів TruCam

Технології&Авто
2459
За останній рік понад 970 українських водіїв оскаржували в судах свої порушення, пов’язані з перевищенням швидкості і зафіксовані приладом TruCam.
Про це повідомляється в Єдиному держреєстрі судових рішень – починаючи з жовтня 2018 року тут опубліковані понад 970 відповідних рішень судів. Тобто щомісяця свої порушення оскаржують в середньому 60 водіїв. Свої претензії вони аргументують тим, що радар «приписав» їм чуже порушення. Опитані нами поліцейські підтвердили, що частина водіїв починають оскаржувати порушення прямо на місці.
«Вони заявляють, що радар нібито помилився. Мовляв, швидкість перевищив інший водій, який їхав поруч. Не погоджуючись із порушенням, подають до суду, але, як правило, суди їм відмовляють», – розповіли нам патрульні.
За даними заступника глави Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького, з жовтня минулого року копи склали понад 302 тис. протоколів на водіїв, які перевищили швидкість. В цілому по Україні зараз працюють 100 лазерних вимірювачів швидкості TruCam.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас