ArcelorMittal спрямував на дивіденди майже 11 млрд грн з прибутку АМКР


ArcelorMittal спрямував на дивіденди майже 11 млрд грн з прибутку АМКР

ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг”, мажоритарним акціонером якого є найбільша сталеливарна компанія ArcelorMittal, спрямує на виплату дивідендів 10 млрд 845 млн 287,730 тис грн, або 2,81 грн на одну просту іменну акцію.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, таке рішення прийняли позачергові загальні збори акціонерів ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”, яке відбулося 10 жовтня поточного року.

Порядок і терміни виплати дивідендів пізніше визначить наглядова рада компанії. Після цього кошти будуть перераховані акціонерам. При цьому уточнюється, що згідно із законом “Про акціонерні товариства”, дивіденди повинні бути виплачені протягом півроку з моменту прийняття рішення зборами акціонерів.

Прес-служба нагадує, що останній раз дивіденди виплачувалися за 2007 рік – ще до кризи 2008-2009 рр. Після цього компанія ArcelorMittal направляла кошти на модернізацію виробництва, виконання масштабних інвестпроектів. Нинішня виплата дивідендів не вплине на виконання інвестиційної програми. У найближчі 5 років в розвиток виробництва інвестують $1,8 млрд. З них близько $300-350 млн планують вкласти в будівництво фабрики огрудкування. Вона буде випускати окатиші, які частково замінять агломерат в якості сировини для доменних печей. Завдяки цьому підприємство зможе закрити дві зношені аглофабрики і тим самим знизити обсяг викидів на 50-55%, йдеться в прес-релізі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua