monobank розпочав випуск платинових карток


monobank розпочав випуск платинових карток

11 жовтня monobank почав випускати перші в Європі картки без номера, СVV2 і терміну дії.

Про це написав один із співзасновників мобільного банку monobank Олег Гороховський на своїй сторінці у Facebook.

“Я сподіваюся, сильно змінимо український ринок фінансового VIP-сервісу. Це дуже нестандартна картка. З нею ми пройшли такий фокус. Ми взяли два найвищі ранги від платіжних систем Visa Infinite і MasterCard World Elite і написали на них Platinum”, – написав Гороховський.

Що нового:

 • Доступ без обмежень в бізнес-зали в 450 аеропортах за програмою Lounge Key, Fast line і бізнес-зали MasterCard, з консьєржем, виділеною підтримкою monobank і ще купою привілеїв.
 • Можливість обрати, якій програмі лояльності віддає перевагу власник картки: класичний кешбек або накопичення миль з розрахунку 15 миль за 1000 грн витрат за карткою без обмеження за сумою. Милі можна витратити на квитки будь-якої авіакомпанії. “І це ще не все про кешбек і милі… буде приємний сюрприз з листопада”, – додав він.
 • Для власників платинових карток реалізовано безкоштовне зняття власних коштів за кордоном до 5000 грн на місяць за будь-якою карткою, знижений відсоток за користування кредитним лімітом і більш вигідний тариф на зняття готівки в рахунок кредитних коштів.

Валютні картки monobank

Додаток і вартість картки:

 • Клієнту в додатку доступні обидві картки, і обидві додаються в гаманці Apple Pay і Google Pay.

“Я рекомендую взяти один фізичний пластик платіжної системи за вашим вибором і другу картку залишити віртуальною в додатку”, – прокоментував Гороховський.

В такому разі випуск картки буде коштувати 500 грн і обслуговування 250 грн на місяць. Якщо два фізичні пластики, то обслуговування коштуватиме не 250 грн на місяць, а 300 грн. Другий фізичний пластик випускається безкоштовно.

 • Сьогодні в бету виходить версія на Android, в понеділок вона стане доступна для всіх власників Android. iOS вийде в бету в понеділок, а для всіх ще через кілька днів.

Картки доступні в трьох кольорах: чорний, рожевий і сталевий – і можуть за бажанням клієнта бути з усією інформацією або тільки з прізвищем власника.

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua