Porsche і Boeing спільно розроблятимуть преміальний електричний транспорт, що літає (фото)


Porsche і Boeing спільно розроблятимуть преміальний електричний транспорт, що літає (фото)

Компанії Porsche і Boeing підписали меморандум про взаєморозуміння з метою дослідження можливостей преміум-ринку повітряного міського автотранспорту. Спільно компанії розраховують створити повністю електричний автомобіль з вертикальним зльотом і посадкою (eVTOL, electric vertical take-off and landing aircraft).

Обидві компанії мають намір підняти рух транспорту в повітря. Це партнерство має посилити ринкові переваги обох компаній, дозволяючи отримати цінні дані для дослідження майбутнього преміум-ринку повітряного міського автотранспорту.

«Бренд Porsche має намір розширити свою сферу діяльності як виробника спорткарів і стати провідним брендом преміальних транспортних засобів. У довгостроковій перспективі це може означати перехід в третій вимір подорожей, – зазначив Детлєв фон Платен, член Виконавчого комітету з продажу та маркетингу компанії Porsche AG. – Дві провідні світові компанії об’єднають зусилля для співпраці в потенційно ключовому сегменті ринку майбутнього».

В рамках співпраці компанії зберуть міжнародну команду, яка буде працювати над різними аспектами повітряного руху в місті. Серед аспектів буде, наприклад, аналіз потенціалу ринку транспортних засобів на преміум-ринку і можливі кейси використання.

Компанії Boeing і Porsche, а також дослідницька компанія Aurora Flight Sciences, дочірнє підприємство Boeing, працюватимуть над розробкою концепту повністю електричного повітряного транспортного засобу з вертикальним зльотом і приземленням. Над створенням і тестуванням прототипу будуть працювати інженери обох компаній, а також співробітники дочірніх компанії Porsche – Porsche Engineering Services GmbH і Studio F.A. Porsche.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua