Porsche і Boeing спільно розроблятимуть преміальний електричний транспорт, що літає (фото) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Porsche і Boeing спільно розроблятимуть преміальний електричний транспорт, що літає (фото)

Технології&Авто
623
Компанії Porsche і Boeing підписали меморандум про взаєморозуміння з метою дослідження можливостей преміум-ринку повітряного міського автотранспорту. Спільно компанії розраховують створити повністю електричний автомобіль з вертикальним зльотом і посадкою (eVTOL, electric vertical take-off and landing aircraft).
Обидві компанії мають намір підняти рух транспорту в повітря. Це партнерство має посилити ринкові переваги обох компаній, дозволяючи отримати цінні дані для дослідження майбутнього преміум-ринку повітряного міського автотранспорту.
«Бренд Porsche має намір розширити свою сферу діяльності як виробника спорткарів і стати провідним брендом преміальних транспортних засобів. У довгостроковій перспективі це може означати перехід в третій вимір подорожей, – зазначив Детлєв фон Платен, член Виконавчого комітету з продажу та маркетингу компанії Porsche AG. – Дві провідні світові компанії об’єднають зусилля для співпраці в потенційно ключовому сегменті ринку майбутнього».
В рамках співпраці компанії зберуть міжнародну команду, яка буде працювати над різними аспектами повітряного руху в місті. Серед аспектів буде, наприклад, аналіз потенціалу ринку транспортних засобів на преміум-ринку і можливі кейси використання.
Компанії Boeing і Porsche, а також дослідницька компанія Aurora Flight Sciences, дочірнє підприємство Boeing, працюватимуть над розробкою концепту повністю електричного повітряного транспортного засобу з вертикальним зльотом і приземленням. Над створенням і тестуванням прототипу будуть працювати інженери обох компаній, а також співробітники дочірніх компанії Porsche – Porsche Engineering Services GmbH і Studio F.A. Porsche.
Porsche і Boeing спільно розроблятимуть преміальний електричний транспорт, що літає (фото)
За матеріалами:
ITC.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас