Альфа-Банк Україна випустить унікальну картку без номера — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Альфа-Банк Україна випустить унікальну картку без номера

Фінтех і Картки
1848
З 15 жовтня Альфа-Банк першим в Україні розпочне випуск унікальних платіжних карток без нанесення реквізитів. Номер картки, термін дії та CVV-код будуть зазначені тільки в мобільному додатку, що зробить використання картки максимально безпечним.
Першими оновляться кредитна картка Travel і дебетова картка Platinum Black. Вся конфіденційна інформація (номер картки, термін дії та CVV-код) більше не буде надрукована на картці, замість неї банк зазначить тільки ім’я власника картки. Персональні дані «переїдуть» у мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine і будуть доступні власнику в його смартфоні.
Альфа-Банк Україна випустить унікальну картку без номера
У розділі «Номер карти та реквізити» він побачить повний номер картки і термін дії, а CVV-код – тільки після введення одноразового SMS-пароля за запитом «Отримати CVV». Оновлений функціонал Alfa-Mobile Ukraine дозволить швидко переходити у розділ реквізитів, натиснувши останні чотири цифри картки. Власник також зможе скопіювати номер картки одним дотиком.
Таким чином, Альфа-Банк Україна забезпечить високий рівень безпеки та зручності в момент оплати карткою, де б вона не відбувалася – у транспорті, в кафе або торговому центрі. У шахраїв не буде шансу підглянути реквізити картки.
Випуск нових карток без номера здійснюється без стягнення додаткової плати, виключно в рамках поточних тарифів банку.
Картки Travel і Platinum Black стануть першими картками без номера. Надалі Альфа-Банк поступово застосує такий формат і до інших карток.
Альфа-Банк Україна випустить унікальну картку без номера
Замовити картку без номера можна буде на сайті, в контакт-центрі за номером 044 494-01-01 та в будь-якому відділенні Альфа-Банку.
Найближчим часом чекайте ще більше позитивних змін по кредитній картці Travel. Далі буде…
За матеріалами:
Альфа-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас