Трамп збіднів: президент США провалився у рейтингу Forbes — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Трамп збіднів: президент США провалився у рейтингу Forbes

Світ
544
Президент США Дональд Трамп погіршив позицію в рейтингу найбагатших американців за версією журналу Forbes. Зараз Трамп посідає 275-е місце і перебуває на 16 позицій нижче, ніж роком раніше. Сам Трамп уже зазначав, що збіднів після обрання президентом США. Як підрахувало німецьке видання Die Welt, в рейтингу з початку свого президентства Трамп втратив аж 119 рядків.
Статки Трампа оцінюються в 3,1 млрд доларів. При цьому Трамп залишається найбагатшим главою держави в історії США і найбільш заможним з поточних учасників президентських перегонів 2020 року.
Forbes оцінив дохід Трампа від ліцензійних угод в галузі нерухомості у 80 млн доларів в 2019 році. Це приблизно вдвічі менше, ніж в 2018-му.
При цьому президент США майже не отримує прибутку від продажу товарів, що несуть на собі його прізвище. Кухлі, футболки, краватки з цим написом до приходу в Білий Дім щорічно приносили Трампу близько 14 млн долларов.
Лідером рейтингу найбагатших американців став засновник компанії Amazon Джефф Безос. Його статки оцінені в 114 млрд долларов.
Крім багатства, Трамп втрачає і рейтинги. Так, США й Україна опинилися в центрі уваги ЗМІ після того, як у Вашингтоні розпочався скандал через твердження неназваного співробітника американської розвідки про те, що Трамп нібито тиснув на Президента України Володимира Зеленського під час телефонної розмови. Повідомлялося, що американський лідер домагався від свого українського колеги розслідування дій сина Джо Байдена в обмін на надання Києву фінансової і військової допомоги.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас