Johnson&Johnson зобов'язали виплатити пацієнту $8 млрд компенсації


Johnson&Johnson зобов'язали виплатити пацієнту $8 млрд компенсації

Суд присяжних американського міста Філадельфія зобов’язав холдингову компанію Johnson&Johnson виплатити в якості компенсації 8 млрд доларів жителю штату Меріленд, який постраждав від побічних ефектів препарату для лікування шизофренії та біполярного розладу, пише Wall Street Journal.

Як повідомляється, позивач Ніколас Мюррей у своїй позовній скарзі повідомляв, що приймав за приписом лікаря препарат Risperdal в дитинстві в період з 2003 по 2008 роки. Однак у нейролептика виробництва Johnson&Johnson виявився побічний ефект – він призводить до гінекомастії (збільшення молочних залоз у чоловіків).

На думку Мюррея, в американському холдингу знали про негативні побічні ефекти препарату, але не змогли належним чином повідомити про це докторів і пацієнтів.

У 2015 році суд виніс перший вирок у цій справі, зобов’язавши Johnson&Johnson виплатити чоловіку 1,75 млрд доларів. Компанія оскаржила це рішення. У лютому 2018 року апеляційний суд в Пенсільванії визнав вердикт законним, але знизив суми виплати до 680 тисяч доларів. Мюррей, в свою чергу, оскаржив таке рішення. В кінцевому рахунку йому присудили компенсації в 8 млрд доларів.

Нагадаємо, торік суд у штаті Міссурі виніс рішення у справі про наявність азбесту в дитячій присипці компанії Johnson&Johnson. Присяжні вирішили, що компанія повинна виплатити 22 позивальницям $550 млн компенсації матеріального збитку і понад $4 млрд за моральний збиток.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua