Чи видають онлайн-магазини фіскальні чеки - дослідження (інфографіка) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чи видають онлайн-магазини фіскальні чеки - дослідження (інфографіка)

Особисті фінанси
2265
У зв’язку з ухваленням законопроектів, якими влада розширила сферу застосування касових апаратів, дослідники вирішили перевірити, чи будуть інтернет-магазини з України видавати фіскальні чеки після купівлі і який механізм використовують при поверненні товару.
Про це свідчить дослідження Науково-дослідного центру незалежних споживчих експертиз «Тест», результати якого представили у прес-центрі «Інтерфакс».
Кого перевіряли. До дослідження залучили 20 популярних онлайн-магазинів: 27.uа, aks.ua, allo.ua, all-service.com.ua, brain.com.ua, citrus.ua, city.com.ua, comfy.ua, eldorado.ua, elmir.ua, itbox.ua, f.ua, foxtrot.com.ua, mobilluck.ua, repka.ua, rozetka.com.ua, skidka.ua, stylus.ua, telemart.ua, ttt. ua.
Як діяли. В період квітень-серпень цього року в магазинах купували техніку, яку можна ремонтувати за гарантійним талоном – фіскальний чек для такої техніки обов’язковий до видачі. Було використано два варіанти купівлі: доставка і самовивіз, і різні способи оплати: післяплата, переказ і розрахунок готівкою.
Результати дослідження. В підсумку 6 магазинів видали фіскальний чек при обох видах доставки, ще 2 магазини – при одному, 7 онлайн-платформ не видали фіскального чека взагалі.

10 речей, які потрібно знати про кешбек

Чи видають онлайн-магазини фіскальні чеки - дослідження (інфографіка)

Довідка Finance.ua:

 • 20 вересня Верховна Рада ухвалила законопроекти 1053-1 і 1073 щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг, що передбачає застосування програмного забезпечення реєстраторів розрахункових операцій (РРО) .
 • З 1 жовтня 2020 року обов’язково застосовувати РРО повинні при реалізації:
  • технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту,
  • лікарських засобів,
  • виробів медичного призначення,
  • ювелірної продукції, new line_placeholder
  • роздрібної торгівлі в магазинах,
  • діяльності ресторанів, кафе, швидкого обслуговування,
  • діяльності готелів і турагентств.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас