Україна цьогоріч експортувала соків на 60% більше


Україна цьогоріч експортувала соків на 60% більше

За результатами перших восьми місяців поточного року, експорт соків з України склав 62,7 млн дол. США, що майже на 60% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє прес-служба УКАБ.

Разом з цим імпорт зазначеної продукції до України скоротився та становив 23 млн дол. США, що на 18% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Сальдо торгівельного балансу є позитивним і становить 39,8 млн дол. США.

Основним покупцем українських соків стали США, куди було поставлено соків на 25,6 млн дол. США, що становить 40,8% від усього експорту соків з України. В Австрію поставили 13,1 % (більш як 8 млн дол. США), а в Канаду 12,7 % (майже 8 млн дол. США).

Серед товарної структури соків Україна найбільше експортувала яблучного соку – 64,9 тис. тонн (91,2% від загального експорту) та томатного – 3,1 тис. тонн (4,4 %).

Скорочення імпорту соків свідчить про те, що Україна поступово витісняє іноземних конкурентів з внутрішнього ринку, заповнюючи його власною продукцією. В той же час нарощення експорту закріплює позиції України на світовому ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua