0 800 307 555
0 800 307 555

ФГВФО виставить на торги пул іпотечних кредитів з 18 фінустанов


ФГВФО виставить на торги пул іпотечних кредитів з 18 фінустанов

Фонд гарантування відібрав практично всі працюючі іпотечні кредити фізичних осіб, що залишилися в неплатоспроможних банках, які перебувають у стадії ліквідації. Загалом це понад 1,7 тис. кредитів, що враховуються на балансі 18 фінустанов. Загальна заборгованість за ними станом на початок вересня 2019 року становить близько 450,00 млн грн, йдеться в повідомленні відомства.

Зараз всі кредити проходять стадію індивідуальних торгів, де їх може викупити будь-який бажаючий, крім самого боржника або поручителя. Завершити етап індивідуальних торгів Фонд планує до кінця поточного року. Після цього всі нерозпродані таким чином кредити будуть включені в пул іпотеки і виставлені на торги.

Наразі Фонд запрошує всіх потенційних інвесторів ознайомитися з переліком працюючих кредитів, які планується включити в пул, і надати свої індикативні пропозиції щодо можливої ​​вартості такого пулу.

Також у відомстві звертають увагу, що сума заборгованості і кількість кредитів, які будуть виставлені на торги в складі пулу, може змінитися, оскільки частина кредитів може бути погашена або продана під час індивідуальних торгів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua