У поліції заявили про оновлення персоналу на 40%


У поліції заявили про оновлення персоналу на 40%

На сьогодні в Національній поліції змінили 40% персоналу, – заявив новопризначений глава Нацполіції Ігор Клименко в інтерв’ю виданню Лівий берег.

«Нас 130 000 осіб. Ще в 2015 році заступник міністра внутрішніх справ того часу Ека Згуладзе казала, що для того, щоб змінити весь особовий склад і знайти нові обличчя, необхідно 10-12 років. Міністр внутрішніх справ, і ми знали, яку реформу починаємо, на які жертви йдемо. На сьогоднішній день ми змінили 40% персоналу. Залишилося 60%», – відповів він на питання про можливі «чистки» в поліції.

За словами глави Нацполіції, з тих, хто був звільнений, поновилося через суди не менше 3000 осіб. При цьому Клименко зазначив, що тих, хто поновився, звільняють повторно.

«Звільняємо вдруге. Але, взагалі, це питання не до мене. Ми констатуємо факт, що суди не завжди справедливі. Це наша суб’єктивна думка. Водночас, можу сказати, що є помилка і з боку молодої Нацполіції 2015-2016 років, коли у нас ще не було достатньої нормативної бази. Документи на звільнення з лав поліції іноді складалися неправильно, давали можливість оскаржити їх в суді», – роз’яснив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua