ЄС приєднується до угоди про найменування місць походження і географічні зазначення


ЄС приєднується до угоди про найменування місць походження і географічні зазначення

Рада ЄС оголосила в понеділок про приєднання Євросоюзу до Женевського акту Лісабонської угоди про найменування місць походження будь-яких продуктів і про географічні зазначення.

“Сьогодні Рада ухвалила рішення, яке дозволяє приєднання ЄС до Женевського акту, і положення, яке встановлює правила, що регулюють здійснення ЄС своїх прав (і виконання своїх зобов’язань – ІФ) відповідно до Женевського акту”, – сказано в комюніке, поширеному в Брюсселі.

Женевський акт – це договір, що адмініструється Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ). Він розширює сферу застосування Лісабонської угоди про охорону найменувань місць походження і їх міжнародну реєстрацію, щоб охоплювати не тільки найменування місць походження, а й географічні зазначення.

“Крім того, це дозволяє міжнародним організаціям, таким як ЄС, стати договірними сторонами”, – уточнюється в повідомленні Ради ЄС.

У ньому пояснюється, що кожна договірнаисторона Женевського акту зобов’язана охороняти на своїй території найменування місць походження і географічні зазначення продуктів інших договірних сторін.

Після вступу ЄС до Женевського акту Єврокомісія подасть заявки на міжнародну реєстрацію географічних зазначень, що стосуються товарів, які з ЄС, в Міжнародне бюро Всесвітньої організації інтелектуальної власності, повідомляється в комюніке Ради ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua