НКРЕКП встановила тарифи на розподіл газу для 44 газорозподільних підприємств


НКРЕКП встановила тарифи на розподіл газу для 44 газорозподільних підприємств

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, змінила тарифи на послуги розподілу природного газу для операторів газорозподільних систем.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні НКРЕКП.

Згідно з постановою, тариф на послуги розподілу газу для 44 підприємств складе від 0,22 до 1,65 грн за 1 куб. м на місяць без ПДВ.

Згідно з документом, з метою недопущення різкого зростання тарифів на послуги розподілу природного газу на території діяльності ліцензіата та забезпечення покриття всіх обґрунтованих витрат ліцензіатів, Департаментом пропонується при перегляді тарифів включити в структуру тарифів відповідні компенсації, враховуючи їх рівними частинами протягом кількох періодів. Для забезпечення фінансування капітальних витрат, пов’язаних із забезпеченням безпеки, надійності, регулярності та якості поставки природного газу газорозподільною системою, а саме заходів, передбачених першим розділом плану розвитку газорозподільної системи, планується передбачити кошти на загальну суму 563,8 млн грн (без ПДВ).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua