Volvo та Geely створили підрозділ з виробництва двигунів внутрішнього згорання


Volvo та Geely створили підрозділ з виробництва двигунів внутрішнього згорання

Volvo Cars об’єднає свої активи в галузі розробки та виробництва двигунів з активами материнської компанії Geely, створивши підрозділ, який буде забезпечувати власні бренди Lotus, LEVC, Lynk і Proton, а також потенційних конкурентів з двигунами внутрішнього згорання та гібридними двигунами наступного покоління.

Про це повідомляє Reuters.

Читайте також: Geely побудує завод для виробництва літаючих автомобілів

Це є одним із прикладів консолідації в секторі виробництва двигунів, оскільки більш суворі норми викидів підвищують вартість розробки на тлі поширення електрокарів.

Наразі Volvo виготовляє 600 000 двигунів внутрішнього згорання, число яких зростає до 2 млн у поєднанні з активами Geely. Об’єднання компаній дозволить зекономити на компонентах і затратах на розробку, повідомив гендиректор Volvo Хакан Самуельссон.

За його словами, це дозволить шведському бренду, більш чітко зосередити свої ресурси на створенні та розробці низки повністю електрифікованих авто преміум-класу.

В середньостроковій перспективі Volvo взагалі відмовиться від дизельних двигунів, щоб зосередитись на гібридних і електричних, що вимагатиме додаткових інвестицій і технології.

За словами Самуельссона, об’єднання операцій з діяльністю китайського партнера Geely допоможе добитися економії коштів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua