Нотаріусам збираються підвищити штрафи за незаконну реєстрацію нерухомості — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нотаріусам збираються підвищити штрафи за незаконну реєстрацію нерухомості

Казна та Політика
746
Для нотаріусів планують збільшити штрафи за порушення законодавства про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб.
Нові норми УНН роз’яснили у прес-службі Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.
Відповідний законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності” ухвалено 3 жовтня. Однак поки що не підписано Президентом.
Закон, як зазначається, передбачає усунення основних юридичних прогалин, які створюють проблеми власникам нерухомості та бізнесу.
“Законом запроваджується принцип одночасності вчинення нотаріальної дії та державної реєстрації прав, коли реєстраційна дія проводиться нотаріусом, який посвідчив відповідний документ про речове право. Законом збільшено штрафи за порушення законодавства про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”, – йдеться в повідомленні.
Зазначено також, що на посадових осіб, у тому числі нотаріусів, буде накладатися штраф за незаконну реєстрацію від чотирьохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Раніше штраф був від двохсот до чотирьохсот мінімумів. Якщо особа вчинить порушення повторно протягом року – то на неї накладуть штраф від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
“Також збільшено штрафи за порушення порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Таке порушення спричиняє накладення штрафу від чотирьохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, – додали у відомстві.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас