Thomson Reuters вийде на ринок івент-послуг


Thomson Reuters вийде на ринок івент-послуг

Корпорація Thomson Reuters придбала компанію з проведення заходів FC Business Intelligence (FCBI). Медіагрупа планує таким чином вийти на швидко зростаючий ринок і допомогти в подальшому просуванні свого бренду Reuters News.

Британська компанія, яка буде перейменована на Reuters Events і увійде до складу підрозділу Reuters News, проводить виставки та конференції по всьому світу в таких галузях, як фармацевтика, енергетика, транспорт, страхування і технології. Умови угоди не розголошуються.

За словами Майкла Фріденберга, який обійняв посаду президента Reuters минулого року, в FCBI числиться 130 співробітників, а сама компанія останнім часом зростала швидше, ніж в середньому по галузі.

«Це швидкозростаючий сектор з хорошим рівнем стабільності в умовах підйомів і спадів, – пояснив він. – Це – спосіб диверсифікувати і збільшити нашу дохідну базу».

Reuters, новинний підрозділ Thomson Reuters, включає в себе різні медійні платформи, включаючи телевізійні, соціальні і мобільні, які можуть використовуватися для демонстрації новин, які висвітлюють події різного роду, сказав Фріденберг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua