Створено перший чіп для читання думок


Створено перший чіп для читання думок

Дослідники з Тяньцзінського університету спільно з експертами з китайської компанії China Electronics Corporation створили новий чіп Brain Talker для встановлення зв’язку між мозком і комп’ютером.

Цей чіп здатний виділяти сигнали мозку з фонового шуму, завдяки чому він забезпечує більш високоякісну комунікацію між мозком і електронним пристроєм.

“Зазвичай сигнали, що передаються і обробляються мозком, містять велику кількість фонового шуму. Розроблений нами чіп здатний розпізнавати другорядні нейронні електричні сигнали без використання природних нейро-м’язових шляхів і ефективно декодувати інформацію, що міститься в них, значно підвищуючи швидкість і точність її передачі”, – пояснює дослідник Тяньцзінського університету Мін Донг.

На думку Донга, розробка таких чіпів може допомогти вивести інтерфейси мозок-комп’ютера з лабораторій у масове виробництво.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua