За дев'ять місяців до бюджетів усіх рівнів зібрали на 18,6% більше податків


За дев'ять місяців до бюджетів усіх рівнів зібрали на 18,6% більше податків

За 9 місяців 2019 року податкові надходження до бюджетів всіх рівнів і державних цільових фондів становили 729,9 млрд грн, що на 18,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це свідчать дані Державної податкової служби України.

“Державна податкова служба виконала поточний план. За оперативними даними, за 9 місяців цього року ДПС забезпечила надходження до бюджетів всіх рівнів і державних цільових фондів у розмірі 729,9 млрд грн. Це на 114,2 млрд грн, або на 18,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року. З них до державного бюджету загалом надійшло 338,2 млрд грн, у тому числі – 331,1 млрд грн до загального та 7,1 млрд грн до спеціального фонду”, – повідомили податківці.

Також у порівнянні із минулорічними показниками, як вказано, зросли надходження до місцевих бюджетів і державних цільових фондів.

Зокрема, у січні-вересні місцеві бюджети отримали 192,9 млрд грн платежів, що адмініструє ДПС, або “плюс” 32,3 млрд грн (+20,1%) до січня-вересня 2018 року. У державні цільові фонди за цей же період надійшло 198,7 млрд грн ЄСВ, що на 34,9 млрд грн, або 21,3 % більше, ніж за січень-вересень 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ДПС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua