Контрагенти-пільговики зменшили заборгованість перед Нафтогазом


Контрагенти-пільговики зменшили заборгованість перед Нафтогазом

За тиждень виробники тепла зменшили борг на 302 млн грн (0,9%), підприємства ТЕЦ (виробництво електроенергії) – на 92 млн грн (1,9%), регіональні газозбутові підприємства – на 817 млн грн (3,7%).

Про це повідомляє Нафтогаз на своєму сайті.

Станом на 1 жовтня 2019 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» становить близько 39,3 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 394 млн грн (1%).

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить близько 21,3 млрд грн, в т.ч. за категоріями споживачів, які не підпадають під дію ПСЗ – 148 млн грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 817 млн грн (3,7%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень зменшилась на 5 млн грн (0,1%) та становить близько 3,4 млрд грн.

Заборгованість КП ВО Київради «Київтеплоенерго» за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 75 млн грн (2,2%). Сумарна заборгованість Київтеплоенерго становить близько 3,4 млрд грн за усіма договорами, укладеними з Компанією.

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 34,6 млрд грн, з них за 2019 р. – 12,3 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 302 млн грн (0,9%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua