США запровадили нові мита на європейські товари


США запровадили нові мита на європейські товари

Відповідно до рішення Світової організації торгівлі, яке дозволило США одноосібно запроваджувати мита на європейські товари, уряд Штатів вирішив запровадити мита на європейські літаки, віскі, машинне обладнання та сільськогосподарську продукцію.

Про це повідомляє CNBC.

Читайте також: Китай частково скасував мита на американські товари

Нові американські мита набудуть чинності 18 жовтня.

Зазначається, що вони включають 10% мит на літаки з Франції, Іспанії, Німеччини та Британії; 25% мита на шотландський віскі; 25% на німецьку каву та деякі види машинного обладнання; 25% на сири, оливки, заморожене м’ясо з Німеччини, Іспанії та Британії; 25% на свинину, йогурт, масло з Європи.

Зазначається, що 2 жовтня СОТ ухвалила рішення, яке дозволило США обкладати митами європейський імпорт, загальна вартість якого складає 7,5 мільярда доларів на рік. Таке рішення ухвалили у відповідь на скаргу США щодо компанії Airbus, якій ЄС надавав субсидії, роблячи американські літаки менш конкурентоздатними.

Водночас у ЄС також звинувачують США у тому, що там надають субсидії та пільги конкуренту Airbus — компанії Boeing. З відповідною скаргою ЄС звернувся до СОТ. Рішення очікують у 2020 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua