Кабмін скоротив кількість митниць до 16 з 26 – Нефьодов — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін скоротив кількість митниць до 16 з 26 – Нефьодов

Казна та Політика
810
Кабінет Міністрів України затвердив регіональну структуру Державної митної служби України (ДМС), скоротивши кількість митниць до 16 з 26.
Про це написав голова Державної митної служби Максим Нефьодов на своїй сторінці в мережі Facebook.
“Наступний крок у створенні Нової митниці – сьогодні Кабмін затвердив регіональну структуру. Замість 26 митниць буде 16, а також залишаються окремо лабораторія та кінологічний центр (там питання акредитації і сертифікації, тому їх “зливати” дуже важко”, – зазначив Нефьодов.
За його словами, ці зміни покладуть початок боротьбі з «феодалізмом», коли кожна митниця являє собою окреме князівство зі своїми правилами і підтримкою керівництва обласної держадміністрації, прокуратури та силових структур, а також дозволять заощадити на адміністративних витратах за рахунок перерозподілу посад на користь оперативного складу.
Крім того, Нефьодов підкреслив, що оптимізація регіональної структури ДМС дозволить скоротити для істотної кількості митних постів відстань до центру.
“Наприклад, зі Слов’янська зараз до керівництва – 248 кілометрів. Буде 129 кілометрів”, – написав голова митної служби.
Він також повідомив, що буде створено Координаційно-моніторинговау митниця, де митники будуть виконувати функції нагляду, створювати центри компетенцій за складними і ризикованими групами товарів, моніторингові групи для аналізу даних з кордонів, а також переглядати інформацію з камер, ваг, сканерів.
“Це проміжна структура, щодо якої ми відпрацюємо етапи шляху, які належить пройти наступного року для переходу на єдину юридичну особу. Наступні кроки – призначення в. о. керівників митниць, реєстрація юридичних осіб, початок переведення людей у регіонах”, – підсумував Нефьодов.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас