Sony розробляє власний голографічний дисплей


Sony розробляє власний голографічний дисплей

Sony працює над створенням власного голографічного дисплея, який буде підлаштовуватися під користувача. Компанія подала заявку на патент голографічного екрану в USPTO (Бюро з патентів і товарних знаків США).

У документі йдеться, що новий голографічний дисплей працює автономно і користувач зможе обійтися без 3D-окулярів.

Для створення голографічного ефекту Sony використовує випромінювач світла і мікродзеркала. Вони здатні змінювати кут відбиття світла. Випромінюване світло модулюється таким чином, щоб створювати для геймера ефект 3D. У патенті йдеться, що дзеркала будуть рухатися за командами мікроконтролера, який працює в парі з технологією відстеження погляду.

У пристрій також вбудовані датчики, які визначають кількість глядачів, відстань користувача від екрану і рівень яскравості освітлення.

Датчики будуть стежити за гравцем і підлаштовувати зображення під його положення. Користувачеві не доведеться сидіти смирно і дивитися тільки прямо. До того ж в патенті повідомляється, що для кожного глядача пристрій може проектувати різний формат зображення. Наприклад, один користувач може отримувати 3D-зображення, а інший 2D.

Також в патенті йдеться, що дисплей буде сумісний не тільки з PlayStation, але і з консолями Microsoft, Nintendo, а також виробниками VR-пристроїв, телевізорів та іншої електроніки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua