Volocopter повідомила, де планує запустити сервіс електричного повітряного таксі


Volocopter повідомила, де планує запустити сервіс електричного повітряного таксі

Німецька компанія Volocopter, що розробляє безпілотне електричне літаюче таксі, назвала одним з найбільш ймовірних місць комерційного запуску цього проекту Сінгапур.

Читайте також: Volocopter представила новітню модель повітряного таксі

Компанія розраховує продовжити польоти на короткі відстані за ціною поїздки на лімузині. Вона вже працює з сінгапурськими регуляторами, плануючи виконати публічний випробувальний політ в найближчі місяці. Її керівник повідомив, що Сінгапур, Дубай і Німеччина — ринки, найбільш відкриті для повітряних таксі.

Поки що впровадженню сервісів повітряних таксі заважає відсутність регулюючих норм та інфраструктури, а також проблеми безпеки. Компанія Volocopter планує почати комерційну експлуатацію своїх багатогвинтових апаратів протягом найближчих двох-трьох років. Перші комерційні рейси будуть пілотовані, тому в кабіні залишиться місце тільки для одного пасажира, але через п’ять-десять років у компанії сподіваються перейти до повністю самокерованих польотів. До теперішнього моменту апарати Volocopter вже виконали більш ніж 1000 випробувальних польотів, частина з яких — з дистанційним управлінням або автономно за заздалегідь визначеними маршрутами.

У число інвесторів Volocopter входять Daimler, Intel і Geely. Сумарно вони володіють приблизно третьою частиною компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua