Tesla запатентувала нові надпотужні зарядки для електрофур — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Tesla запатентувала нові надпотужні зарядки для електрофур

Технології&Авто
1045
Компанія Tesla запатентувала нові надпотужні зарядки Megacharger для швидкої зарядки электрофур Semi.
Вантажівки зможуть отримувати заряду на 640 км всього за півгодини, пише TeslaRati з посиланням на слова засновника американського стартапу Ілона Маска.
Судячи з патентної документації, конструкція Megacharger має зарядний роз’єм з рідинним охолодженням і потенційно може бути кроком до нагнітачів абсолютно нового покоління. Охолодження рідиною будуть використовувати для того, щоб кабель, який підключається, зміг витримати більш високі навантаження, необхідні для зарядки акумуляторів Tesla Semi.
У Tesla відзначають, що новий роз’єм нагнітача з рідинним охолодженням не тільки дозволяє більш швидку зарядку – він також робить прокладку проводів в зарядному роз’ємі набагато більш ефективною. Це означає, що роз’єми Supercharger можуть у підсумку стати меншими і компактнішими, незважаючи на те, що вони здатні забезпечити більшу продуктивність.
Першою звісточкою інновацій, ймовірно, стали кабелі з рідинним охолодженням у Supercharger V3, які менші і компактніші, ніж ті, які використовуються в мережі V2 Tesla.
Разом з тим ні Маск, ні компанія Tesla поки що не надали характеристик Megacharger.
За непідтвердженими даними, нові зарядки для Semi в кілька разів перевершать можливості зарядних станцій Supercharger V2 з потужністю 120 кВт.
За матеріалами:
ТСН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас