Tesla запатентувала нові надпотужні зарядки для електрофур


Tesla запатентувала нові надпотужні зарядки для електрофур

Компанія Tesla запатентувала нові надпотужні зарядки Megacharger для швидкої зарядки электрофур Semi.

Вантажівки зможуть отримувати заряду на 640 км всього за півгодини, пише TeslaRati з посиланням на слова засновника американського стартапу Ілона Маска.

Судячи з патентної документації, конструкція Megacharger має зарядний роз’єм з рідинним охолодженням і потенційно може бути кроком до нагнітачів абсолютно нового покоління. Охолодження рідиною будуть використовувати для того, щоб кабель, який підключається, зміг витримати більш високі навантаження, необхідні для зарядки акумуляторів Tesla Semi.

У Tesla відзначають, що новий роз’єм нагнітача з рідинним охолодженням не тільки дозволяє більш швидку зарядку – він також робить прокладку проводів в зарядному роз’ємі набагато більш ефективною. Це означає, що роз’єми Supercharger можуть у підсумку стати меншими і компактнішими, незважаючи на те, що вони здатні забезпечити більшу продуктивність.

Першою звісточкою інновацій, ймовірно, стали кабелі з рідинним охолодженням у Supercharger V3, які менші і компактніші, ніж ті, які використовуються в мережі V2 Tesla.

Разом з тим ні Маск, ні компанія Tesla поки що не надали характеристик Megacharger.

За непідтвердженими даними, нові зарядки для Semi в кілька разів перевершать можливості зарядних станцій Supercharger V2 з потужністю 120 кВт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua