У S&P підвищили рейтинг України — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У S&P підвищили рейтинг України

Фондовий ринок
839
Кредитне рейтингове агентство Standard & Poor’s підвищило довгостроковий суверенний кредитний рейтинг України в іноземній та національній валютах до рівня «В» з «В-».
Про це повідомляє прес-служба уряду.
Агентство також підвищило рейтинг України за національною шкалою до рівня «uaА» з «uaВВB». та підтвердило короткостроковий суверенний кредитний рейтинг на рівні «В». Прогноз – стабільний.
Стабільний прогноз відображає сподівання агентства, що новий Уряд України продовжить реалізовувати макроекономічні реформи, які проводились протягом останніх років. У той же час економіка відновлюється та співвідношення державного боргу до ВВП знижується. Агентство зазначає, що Україні слід зберегти доступ до внутрішніх та міжнародних ринків капіталу, що дозволить країні здійснити погашення комерційних запозичень протягом 2020 року.
Аналітики Standard & Poor’s позитивно оцінюють намір нового Уряду покращити бізнес-клімат та зняти мораторій на продаж сільськогосподарських земель. На думку агентства, ці заходи можуть привести до збільшення обсягів іноземних інвестицій в Україну, сприяючи зростанню економіки та зменшенню вразливості до зовнішніх викликів.
Подальше підвищення рейтингу можливе за умови зростання економіки, а показники по бюджетному та зовнішньоекономічному секторах перевищать прогнози агентства. Агентство також розглядає можливість підвищення суверенних рейтингів, якщо інфляція наблизиться до цільових показників НБУ або якщо кредитування в реальному секторі зростатиме і обмеження на рух капіталу буде скасовано.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас