Економіст назвав небезпеки в податкових нововведеннях — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Економіст назвав небезпеки в податкових нововведеннях

Казна та Політика
2235
Податкове навантаження на малий і середній бізнес збільшить трудову міграцію і безробіття.
Цю думку висловив економіст Андрій Новак.
За його словами, нова влада намагається отримати додаткові надходження до бюджету від малого та середнього бізнесу, хоча там немає зайвого ресурсу.
“Ініціатива про підвищення ренти на руду може підірвати платоспроможність українських заводів, порівняно навіть з російськими. У нас і так зараз не високе зростання ВВП, потрібно не бізнес ще більше обкладати, а робити так, щоб бізнес розвивався”, – заявив економіст.
Податкове навантаження може посилити трудову міграцію і безробіття, вважає Новак. За його словами, бізнес почне закриватися від такого тиску.
“Дрібні підприємці і так зараз у важкому стані, тому що в основному це сфера послуг, яка залежить від купівельної спроможності українців, яка зараз низька. Малий бізнес перебуває в режимі виживання. У разі додаткового оподаткування, їм простіше закритися і не віддавати найбільшу частину заробленого державі”, – сказав економіст.
Він вважає, що повинні бути “податки в смартфоні”, перш за все. Адже саме людський фактор чинить корупційні дії, а програма їх не буде вчиняти.
За матеріалами:
Обозреватель
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас